Die folder in het paneel onder heb ik ook altijd, staat naast het weergeven van het bureaublad en naast Kmenu. Die is ontzettend makkelijk, bijvoorbeeld, ik download iets in mijn desktop-folder, die komt dus op mijn bureaublad terecht, vandaaruit kan je hem over die hele folder-weergave uit het onderste dock kopieren/verplaatsen. Erg mooi!
Ik heb nooit Gnome gehad, meteen KDE genomen, en inderdaad in het begin dat bureaublad met allerlei Widgets volgeplempt, maar in de loop van de tijd zijn ze eigenlijk allemaal weer verdwenen. Heb zelfs geen notitieblok, alleen bureaublad-weergave, en 1 dock onder.
Een extra Dock heb ikniet nodig, ik heb de meest gebruikte programma's in mijn Kmenu ondergebracht als favoriet, dan zit die gelijk onder het eerste tabblad van Kmenu!
Laat vanavond wel dat randloze thema zien.