het beroerde is dat een installatie wel lukt, met een usb stick dan wel gezegt maar dat de eerstvolgende boot niet wil,
alle toevoegingen geprobeerd mbt acpi=off e.d. maar op de een of andere manier word de HD niet gezien tijdens een boot, zelfs een apparte boot partitie wil niet lukken

karmic doet gewoon niets meer en jaunty geeft een melding mbt power managment, en een bios upgrade als oplossing [al moet je dat dan maar afwachten, het ging mij te ver omdat ik de ervaring daarin mis].
de laptop hangt wel aan een after market voeding maar ook met de accu vol en zonder deze voeding hetzelfde resultaat, ook alle mogelijke bios instellingen nagelopen en geprobeerd.
dus de installatie lukt wel, dat is het probleem niet maar booten van hd niet, daar gaat iets goed mis,
schiet mij maar lek
