Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: downloads, mappen en rhythmbox  (gelezen 1055 keer)

Offline yogiman

  • Lid
downloads, mappen en rhythmbox
« Gepost op: 2014/01/25, 13:05:50 »
Ik heb mijn gedownloade muziek netjes in mappen gedaan, maar bij het importeren in Rhythmbox zijn de mappen verdwenen, en is er een lijst van uitvoerende namen op alfabetische volgorde. Is er geen manier om alleen de muziek uit een bepaalde map te spelen?

Offline Gamer

  • Lid
Re: downloads, mappen en rhythmbox
« Reactie #1 Gepost op: 2014/01/25, 18:29:45 »
Dat is nu het makkelijke aan rhythmbox. Alles bij elkaar en gesorteerd op tietel, artiest, album of een andere keuze.
Je kan natuurlijk ook afpeellijsten maken.
En als je de voor keur geeft om een map te selecteren. Om die dan vervolgends af te spelen. Kan je beter kijken naar een ander programma.

Offline vanadium

  • Lid
Re: downloads, mappen en rhythmbox
« Reactie #2 Gepost op: 2014/01/25, 19:14:35 »
Zo is het inderdaad. Voor programma's als rhythmbox moeten de tags van je muziekbestanden in orde zijn. rhythmbox sorteert en klasseert op basis van de tags in het bestand, en niet op basis van de directorystructuur op de schijf.