Hallo,
ik wil graag een kopie maken van mijn map home, die kopie op mijn externe harde schijf zetten en dan op de laptop Ubuntu opnieuw installeren. Ik blijf namelijk met updateproblemen zitten en pdf 's kunnen niet meer geopend worden.
Vroeger kon ik altijd gemakkelijk mijn /home map openen en daarin de map els, waar al mijn bestanden op staan, kopiëren naar mijn externe schijf. Nu krijg ik de melding dat dat niet gaat omdat dat alleen-lezen is. Als ik in /home klik op de map els, waar alles in zit dat ik wil kopiëren, dan krijg ik dezelfde melding.
Hoe kan ik dat ongedaan maken zodat ik een kopie van mijn map els naar mijn externe harde schijf kan zetten? Want ik wil niet zomaar Linux er terug op zetten zonder dat ik eerst een kopie op mijn externe harde schijf heb gezet.
Alvast bedankt voor de hulp.
Vriendelijke groeten,
Els Stevens