Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Bestaat er alsnog een truuk om silverlight bestanden te dowloaden/bekijken?  (gelezen 469 keer)

Offline Jenske

  • Lid
De (Antwerpse) zender ATV (www.atv.be) "zendt uit" met Silverlight. In Ubuntu zou dat theoretisch kunnen worden opgelost door het installeren van moonlight, maar om allerlei redenen schijnt dat helemaal niet meer ondersteund te worden.

Tot daar ok.

Maar bestaat er dan echt geen enkele manier om de beelden van deze website in te kijken, al dan niet door ze eerst te downloaden en vervolgens te "vertalen", desnoods offline?
... Kubuntu 25.10 ... KDE Plasma ... Wayland ...
... 32 Gb RAM ... NVidia GeForce RTX 3060 ...

Een virtuele Windows of dualboot lijkt me daar toch het handigst voor.

De enige andere truc die ik ken (als in 'van gehoord hebben') is Windowsversie Firefox met geïnstalleerde Silverlight in Wine draaien. Zoiets wordt gebruikt voor Netflix als ik me niet vergis (niet officieel door Netflix ondersteund). http://www.compholio.com/netflix-desktop/ Heeel misschien werkt dat ook met andere Silverlight-dingen. 100% eigen risico, heb het zelf niet geprobeerd en ga het ook niet doen :P