Maar hoe kan je dan verklaren dat men sudo apt-get dist-upgrade moest/kon doen toen Edgy officieel uitgebracht werd? Je kon dan met dist-upgrade van Dapper naar Edgy gaan. Dat heeft notabene aan de bovenkant van dit forum een hele tijd gestaan. ALs ik het mis heb dan geef ik dat graag toe, ik ventileer alleen wat ik weet en lees.
Een dist upgrade word inderdaad gebruikt van bv dapper naar edgy. Maar dan moeten de repo's ook aangepast worden.
Als de repo's niet aangepast worden blijf je gewoon mooi bij je huidige versie.
Een dist upgrade is nodig als er extra pakketen moeten geinstalleerd worden of verwijderd inplaats van gewoon de bestaande pakketen te upgraden. bij deze kernel update moet je dus de 2.6.17-11 installeren.
De 2.6.17-10 blijft gewoon staan in geval er problemen zijn kan je deze kiezen om linux op te starten.
Er worden dus extra pakketen geinstalleerd inplaats van alleen te upgraden dus een dist-upgrade is noodzakelijk.
Een dist-upgrade gaat trouwens zoals ik al zei eerst zeggen ik ga dit pakket verwijderen, dit installeren, en deze upgraden.
Ik hoop dat het nu duidelijk is Azalin?