Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Tab "locaties" werkt niet meer  (gelezen 998 keer)

Offline Myst

  • Lid
Tab "locaties" werkt niet meer
« Gepost op: 2010/12/14, 20:56:12 »
Hoi iedereen ,uit interesse ben ik een paar maanden geleden begonnen met Ubuntu en ben zeer tevreden hierover ,ik vind het leuk om dingen uit te zoeken en te proberen  alles werkte zoals het hoort en draait vlotjes ,nu ben ik overgestapt op versie 10.10 en zijn de beheersrechten verandert denk ik, want voorheen kon ik gewoon in mijn systeem mappen die hier rootmappen noemen geloof ik, kijken en bewerken nu is die inhoud onzichtbaar voor mij, nochthans ben ik onder mijn Naam aangeduid als administrator.
Ook de tab "Locaties" bovenaan in de balk werkt niet meer? als ik op persoonlijke map klik of op downloads gebeurt er niets de zoekactie start wel maar de map gaat niet open?
Het zal waarschijnlijk wel iets simpels zijn maar je moet het vinden hé ,alvast bedankt.

   

Offline heir4c

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #1 Gepost op: 2010/12/14, 21:23:30 »
Welkom op het forum.

Wat de reden zou kunnen zijn weet ik niet direct maar je kan om te beginnen het volgende doen:
Ga naar Systeem>Beheer>Synaptic Pakketbeheer.
Zoek daar naar het pakket: nautilus
Klik links naast de pakketnaam op het vierkantje en kies voor: "markeren om te herinstalleren"
Klik bovenaan op het icoontje van: Toepassen.
Laat de computer zijn werk doen en daarna sluit je Synaptic.

Probeer nu opnieuw 'Locaties te openen'

Laat iets weten of dit lukt.
Tip: https://makkelijkelinuxtips.blogspot.com/p/1.html en http://wiki.ubuntu-nl.org/   Upload-site:http://imgur.com/
be Open be Free be Ubuntu

Offline Myst

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #2 Gepost op: 2010/12/14, 21:50:08 »
Bedankt

Ik heb geprobeert wat je vroeg en ook na de herinstalatie terug opgestart maar helaas pindakaas, alles blijft zoals het was, wat ik wel gezien heb is dat er bij Nautillus nog vele bijkomende dingen zijn die je kunt instaleren ik weet nu niet of die allemaal wel nodig zijn maar zou het kunnen dat ik nog iets extra's moet instaleren?
 

Offline heir4c

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #3 Gepost op: 2010/12/14, 22:19:51 »
Normaal gezien niet. Het zou kunnen dat er iets fout gelopen is tijdens de installatie of upgrade. Heb je 'vers' geïnstalleerd of een upgrade van 10.04 naar 10.10 gedaan?
Tip: https://makkelijkelinuxtips.blogspot.com/p/1.html en http://wiki.ubuntu-nl.org/   Upload-site:http://imgur.com/
be Open be Free be Ubuntu

Offline Myst

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #4 Gepost op: 2010/12/14, 22:28:52 »
Ik heb mijn volledige c: schijf geformateerd met schijfgereedschap uit het systeem/beheer menutje en daarna cd met versie 10.10  geinstalleerd, mijn computer is wel een HP en ik heb daarom niet de volledige schijf kunnen wissen het recovery systeem van HP staat nog altijd op een kleine partitie maar dat kan volgens mij geen kwaad en ik mis die plaats ook niet echt. 

Offline heir4c

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #5 Gepost op: 2010/12/14, 22:41:08 »
Dus vanuit de LiveCD dus, of staat er nog een andere versie van Ubuntu op?
Tip: https://makkelijkelinuxtips.blogspot.com/p/1.html en http://wiki.ubuntu-nl.org/   Upload-site:http://imgur.com/
be Open be Free be Ubuntu

Offline Myst

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #6 Gepost op: 2010/12/16, 20:08:02 »
Yep vanuit de Live cd

Offline Myst

  • Lid
Re: Tab "locaties" werkt niet meer
« Reactie #7 Gepost op: 2010/12/18, 18:04:50 »
Opgelost :)
Tja ik heb dan toch maar besloten om de OS instalatie over te doen en problem solved  dus alles in orde hé, toch bedankt voor jullie advies .
Al een geluk dat ik nog niet te veel progjes geinstaleerd had en nog vrij nieuw bezig was met de 10.10.
Voor de moment is het gevoel "Ubuntu me love you long time" :D