Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Mozilla integratie Kubuntu (kde)...  (gelezen 558 keer)

Offline begonia

  • Lid
Mozilla integratie Kubuntu (kde)...
« Gepost op: 2010/11/19, 16:03:27 »
Het is me opgevallen dat Firefox en Thunderbird (3+) niet de syseem-iconen overnemen van KDE als je Kubuntu gebruikt.
Dat wil zeggen:
- als je een echt .png iconen-thema gebruikt, zoals het oude "Human", wèl maar
- als je een nieuw svg iconen-thema gebruikt, zoals "Humanity" niet.

En dat is jammer want ik vind "Humanity" erg mooi in KDE. Gebruik je "Humanity" dan zullen het "pijltje terug" in Firefox, de "mapjes" in het bladwijzermenu en de map-iconen in Thunderbird altijd blauw zijn.

Wanneer ik het oude "Human" thema neem gaat alles helemaal netjes maar dan heb je wel onscherpe iconen in Dolphin soms.
Wie zou hier iets aan kunnen doen? Is het de verantwoordelijkheid van Mozilla? Of is het een taak voor de ontwikkelaars van "kmozillahelper" (opensuse)? Zou het ooit als een "bug" gerapporteerd zijn? Ik zoek maar ik vind het niet. Ik zou het wel graag uitleggen aan iemand die er iets aan kan doen. Ik volg ook de beta's van firefox 4, maar tot op heden geen verbetering (7de beta).

Re: Mozilla integratie Kubuntu (kde)...
« Reactie #1 Gepost op: 2010/11/19, 16:11:01 »
De integratie nog niet perfect inderdaad, maar Kubuntu 11.04 krijgt het nieuwe gtk-oxygen-engine, die het probleem oplost.