Hallo,
Ik ben op zoek naar een programmatje (commandline) waarmee je een ander programmatje met een delay kunt starten. Ik wil bijvoorbeeld ' wget "http://ww.test.nl" ' starten, maar hij moet het pas een x aantal seconden nadat ik het gestart heb uitvoeren (zo'n 35 seconden). Is er een simpel programmatje, of misschien wel een standaard commando voor waarmee je dit kunt doen?
Een vereiste is dat het te starten is via een commando (via terminal bijv) en dat je een parameter mee kunt geven, dus bijvoorbeeld 'waitprgrm 35 wget
http://ww.test.nl/?change=%n' waarbij %n steeds veranderd en waitprgrm het programma is, en 35 de delay in s (mag ook een vaste delay zijn). Een scriptje starten lijkt me daarom ook vrij lastig, omdat het dna opgevraagd zou moeten worden met in de commandolijn de %n, aangezien het wel automatisch moet gaan.
Ik hoop dat er iets voor beschikbaar is, ik heb geen idee richting welke kant ik moet zoeken.
Alvast bedankt!
Jorik