Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: open office conditional formatting bug  (gelezen 801 keer)

open office conditional formatting bug
« Gepost op: 2010/05/17, 08:29:45 »
De open office versie die bij ubuntu 10.04 zit, heeft een vrij irritante bug die er niet in zat in de versie die bij 9.10 zat.

Wanneer je een excel met conditional formatting opent en bewaart in open office, werkt de conditional formatting in excel niet meer. In open office werkt ze wel.

Blijkbaar veranderd open office de formule van conditional formatting door de naam van de sheet ervoor te zetten. Excel kan hier dan niet meer mee overweg.

Voorbeeld condition formatting:
=OR(WEEKDAY($A1)=7;WEEKDAY($A1)=1)
wordt door oo veranderd in:
=OR(WEEKDAY(timesheet!$A1)=7;WEEKDAY(timesheet!$A1)=1)

Re: open office conditional formatting bug
« Reactie #1 Gepost op: 2010/05/17, 09:03:12 »
Dit is niet het enigste probleem. Ook de rijnummer in de formule verwijst nu voor alle rijen naar rij 1.

Re: open office conditional formatting bug
« Reactie #2 Gepost op: 2010/06/04, 09:22:42 »
Ik heb in launchpad bug 587988 hiervoor aangemaakt.

https://bugs.launchpad.net/bugs/587988