Beste lezer,
Op mijn Medion desktop heb ik al enige tijd een dualboot geinstalleerd, windows xp en ubuntu 8.04. Vanmorgen ben ik gaan updaten, eerst naar 8.10. Dat werkte. Toen ik vervolgens een update uitvoerde naar 9.04 ging het mis. Aan het eind van de installatie, bij het opnieuw opstarten, komt er wel een ubuntu logo, maar dat verdwijnt en het scherm blijft grijs. Opstarten in de recovery mode is ook geen optie, want ook dan blijft de zaak hangen.
Ik overweeg nu om vanaf een cd 9.10 erop te gaan zetten, maar heb daarbij wel wat vragen.
1. Moet ik proberen om eerst de oude bestanden te verwijderen, zo ja hoe?
2. Is het beter om 9.10 op een aparte partitie te zetten? Ik heb nu een grote C ntsf partitie, waarop ook Ubuntu staat en een kleine D fat 32 partitie. Er is nog minstens 60Gb beschikbaar.
3. Zijn de persoonlijke instellingen nog te redden? Ik lees dat ik die zou kunnen overzetten op een USB stick. Kan dat als ik met de live cd heb opgestart?
Groet,
Winus