Nieuws:

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Fout bij het aanmaken van map: Invoer-/uitvoerfout  (gelezen 1700 keer)

Offline BaukeP

  • Lid
Fout bij het aanmaken van map: Invoer-/uitvoerfout
« Gepost op: 2009/10/07, 16:46:37 »
Hallo,

Ik heb nog steeds twee PC's. Op A heb ik USB 500G schijf met 1 partitie (sdc2, omdat ik sdc1 (een oude ntfs partitie, heb gekopieerd naar sdc2). Op A werkt alles prima.

Op B zie ik de schijf, kan bestanden lezen, maar bij het aanmaken van een map krijg ik de volgende boodschap:

Fout bij het aanmaken van map: Invoer-/uitvoerfout
later: Ik zie nu dat ik ook bij het aanmaken van een nieuw bestand "Toegang geweigerd" krijg.

Alle rechten staan goed (allemaal user)
Dit staat in fstab (op B)
//Ubuntu-BB/Backup-BB   /media/Backup-BB   cifs    credentials=/root/.smbcredentials,iocharset=utf8,file_mode=0777,dir_mode=0777 0 0
//Ubuntu-BB/Data-BB    /media/Data-BB   cifs    credentials=/root/.smbcredentials,iocharset=utf8,file_mode=0777,dir_mode=0777 0 0

Het vreemde is dat ik met Data-BB wel alles kan, maar met Backup-BB dus niet, terwijl de regels in fstab gelijk zijn.

Op A zijn deze schijven ook gelijk gedeeld.

Iemand enig idee?

Alvast bedankt

Bauke

PS: Ik weet, dat als ik de deelopties wijzig (anderen toestaan te schrijven), dat het dan wel gaat. Het probleem is dat ik die optie bij Data-BB ook niet gebruik en waarom is die dan wel nodig bij Backup-BB?!?!?
« Laatst bewerkt op: 2009/10/07, 17:02:15 door BaukeP »