Nieuws:

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Encryptie  (gelezen 814 keer)

Offline Kazart

  • Lid
Encryptie
« Gepost op: 2009/08/14, 10:31:35 »
Probeer nu al een tijdje te werken met TrueCrypt maar zonder resultaat. Via Google kan ik maar niets vinden te vervanging ,is heel  moeilijk om mee te werken.Onder Windows is er geen probleem op de vaste pc maar aangezien ik erg veel op de laptop werk zou ik iets anders op deze willen gebruiken(  geen Windows enkel Ubuntu op de laptop) .
Ubuntu Mate  22.04.2 LTS
Linux user  # 515489
Your dog is the only one that loves you more than loves himself
     ---------------------------------------------------------------

Re: Encryptie
« Reactie #1 Gepost op: 2009/08/14, 10:35:39 »
Wat is dan het verschil tussen de windows en Linux versie? Is het zo anders?

Bekijk ook eens deze 2 pagina's als ge er niet uitkomt:
http://www.truecrypt.org/docs/
en:
http://www.truecrypt.org/faq

Offline Kazart

  • Lid
Re: Encryptie
« Reactie #2 Gepost op: 2009/08/14, 12:51:06 »
Wat is dan het verschil tussen de windows en Linux versie? Is het zo anders?

Op de vaste pc staat een ander programma om encryptie te maken en dit gaat heel goed en vlug. Aangezien dat dit programma niet compatibel is voor Linux (ook niet met Wine)ben ik op zoek naar een ander encryptie programma voor de laptop.Ik heb de handleiding van TrueCrypt maar toch geraak ik niet deze te gebruiken, daarom mijn vraag naar een ander encryptie methode voor Ubuntu  ???
Ubuntu Mate  22.04.2 LTS
Linux user  # 515489
Your dog is the only one that loves you more than loves himself
     ---------------------------------------------------------------

Offline Johan van Dijk

  • Administrator
    • johanvandijk
Re: Encryptie
« Reactie #3 Gepost op: 2009/08/14, 12:54:27 »
Als je de versleutelde bestanden uit wil kunnen wisselen is het wel handig om hetzelfde te gebruiken op beide systemen. Anders kan je de versleutelde bestanden van het ene systeem niet openen op het andere.

Wat is precies het probleem met Truecrypt op Ubuntu? Dat werkt toch ongeveer hetzelfde als in Windows?