Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Aspire-One en EeePC met UNR: kruisje bij Opname Actief  (gelezen 789 keer)

Offline Tukcedo

  • Lid
    • http://www.tukcedo.nl
Aspire-One en EeePC met UNR: kruisje bij Opname Actief
« Gepost op: 2009/06/12, 11:17:39 »
Waarde Ubunteros,

Op zowel mijn Acer D150 Aspire One als de Asus EeePC 701 draaiend onder Ubuntu Netbook Remix heb ik een probleem met de geluidsinsteliingen: bij de microfoon in Opname actief - Opname staat altijd een kruisje welke ik weliswaar kan weghalen (dan werkt alles prima), maar weer terug is na het afsluiten van de instellingen. Zie ook:

http://forum.ubuntu-nl.org/software-en-configuratie/geen-opname-middels-microfoon-kruisje-bij-opname-actief/msg377277/

Als ik nu wil Skypen, dan moet ik het kruisje weg klikken en de Volumeregeling open laten staan. Weet iemand hoe ik dat &^%##@$!* kruisje blijvend weg kan laten of waar die instelling is opgeslagen zodat ik er misschien een script op kan loslaten?

Thanx!
Tukcedo Services - Unix en Linux Consultants
http://www.tukcedo.nl

Offline Tukcedo

  • Lid
    • http://www.tukcedo.nl
Re: Aspire-One en EeePC met UNR: kruisje bij Opname Actief
« Reactie #1 Gepost op: 2009/06/16, 14:47:37 »
Bump ...

Helemaal niemand die weet waar die instellingen worden opgeslagen?
Tukcedo Services - Unix en Linux Consultants
http://www.tukcedo.nl

Re: Aspire-One en EeePC met UNR: kruisje bij Opname Actief
« Reactie #2 Gepost op: 2009/06/16, 16:14:00 »
Ik zal zo eens op mijn AAO kijken of ik iets kan vinden. Mocht ondertussen iemand het antwoord weten, wees mijn gast. :)
In der Beschränkung zeigt sich der Meister.

Offline Tukcedo

  • Lid
    • http://www.tukcedo.nl
Re: Aspire-One en EeePC met UNR: kruisje bij Opname Actief
« Reactie #3 Gepost op: 2009/06/18, 23:24:41 »
Nou, het is toch voor elkaar, maar niet in de richting waar ik het zocht. Uiteindelijk heb ik alsa-driver geupgrade naar 1.0.20 zoals beschreven onderaan de pagina op:

http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=7239981

Vreemd genoeg staat dat kruisje bij Opname Actief nog steeds uit, maar Skype lijkt er niet mee te zitten. Kortom: opgelost!  :D
« Laatst bewerkt op: 2009/06/18, 23:26:22 door Michel van der Kleij »
Tukcedo Services - Unix en Linux Consultants
http://www.tukcedo.nl