Hoi mensen,
Na het bekende updaten van de pakketten kwam er een foutmelding dat er 6 gebroken pakketten (of de links of meer de dependencies, neem ik aan) zijn.
Deze foutmelding was er ook bij:
______________________________________________________________________________________________
E: /var/cache/apt/archives/openjdk-6-jre-headless_6b12-0ubuntu6.1_i386.deb: probleem tegengekomen in buffer_write(fd) (10, ret=-1)
E: /var/cache/apt/archives/openjdk-6-jdk_6b12-0ubuntu6.1_i386.deb: probleem tegengekomen in buffer_write(fd) (10, ret=-1)
E: /var/cache/apt/archives/linux-headers-2.6.27-11_2.6.27-11.27_all.deb: probleem tegengekomen in buffer_write(fd) (10, ret=-1)
E: /var/cache/apt/archives/nvidia-glx-173_173.14.12-1-0ubuntu5.1_i386.deb: probleem tegengekomen in buffer_write(fd) (10, ret=-1)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ik heb deze "gebroken pakketten" in (meer; "met") synaptic verwijderd en een pakket had een naam met nvidia erin.
Na het opstarten kreeg em krijg ik nog steeds de melding dat ubuntu opgestart wordt in een lagere grafische modus.
Na het grub scherm zie ik de melding:
(EE)Nvida(0):failed to load the Nvidia kernel module
(EE)Nvida(0):xxxabortingxxx
(EE)Screen(s) found, but none have a usable cionfiguration.
Het beeldscherm wordt nu heel langsaam opgebouwd.
Ik denk dat ik onbedoeld een nvidia driver heb verwijderd.
Hoe kan ik deze, als mijn aanname juist is, weer instaleren?
Als ik in het Grub scherm voor de vorige kernel kies dus de 2.6.27-9 in plaats van de laatste (de default in Grub) 2.6.27-11, werkt alles goed. Ik zou wel graag met de nieuwe update van de kernel willen werken, maar hoe?
Herman aka rman