Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: PostNuke 8.0  (gelezen 698 keer)

Offline WGM50

  • Lid
PostNuke 8.0
« Gepost op: 2008/06/02, 14:55:45 »
Ik ontwerp een internetsite met behulp van PostNuke 8.0, maar ik ben een betrekkelijke leek op dit gebied. Mijn doel is een vragenlijst online beschikbaar te stellen aan gebruikers.
Is er iemand in dit forum die hier ervaring mee heeft? Ik zou graag wat hulp willen hebben bij de opzet en wat basale vaardigheden willen opdoen. Ik wil zoveel mogelijk zelf doen. Wie ziet hier iets uitdagends in?
groet, wgm50
Ubuntu 11.10 * Toshiba * Evolution *  Libre Office * Firefox

prodinho

  • Gast
PostNuke 8.0
« Reactie #1 Gepost op: 2008/06/02, 16:01:32 »
Hallo,

Misschien dat u hier wat meer info kunt vinden?
http://postnuke.opencms.nl/

Offline WGM50

  • Lid
PostNuke 8.0
« Reactie #2 Gepost op: 2008/06/02, 18:10:53 »
Hallo prodinho,

PostNuke had ik al gevonden en geïnstalleerd. Bedankt voor je aanwijzing. Mijn probleem op dit moment is de vraag hoe ik tabellen kan vullen door het invullen van een formulier op mijn site. Ik weet niet hoe ik dit moet aanpakken. Wie kan in deze ondersteuning bieden?
groet, wgm50
Ubuntu 11.10 * Toshiba * Evolution *  Libre Office * Firefox