Het is zover, de bestelde Ubuntu 8.04 LTS Desktop Edition cd zat vandaag in de bus. Met andere woorden, ik begin aan een nieuwe installatie. Ik ga toch nog kiezen voor een kleine dual boot (xp krijgt 20 gig). De bedoeling is ook dat ik Hardy installeer met home op een andere partitie. Gezien ik in feite nog maar een dikke maand Linux gebruik hoop ik dat alles goed zal gaan. Eerst nog even gauw backup nemen.
Voor de rest nog tips of dingen die ik niet mag vergeten?
edit: Is het bijvoorbeeld aangeraden om alsnog Hardy Heron te downloaden, is dat een nieuwere versie als diegene die ik in de bus krijg?
Mvg
Ik werk ook pas een weekje nu met Linux, en ik heb het besluit genomen om Windows er helemaal af te gooien.
Gewoon het diepe inspringen, komt vanzelf wel goed.
Ik heb bijvoorbeeld VirtualBox geinstalleerd en heb winhoos hierop geinstalleerd en seamless met Ubuntu weten te integreren.
Het zijn in feite maar een paar stappen waar je even door heen moet worstelen, maar alle info om dat voor elkaar te krijgen heb ik hier via het forum gevonden.
Misschien toch eens iets om over na te denken? Ik kan door die seamless integratie ook gewoon mijn Windows dingen doen voordat ik wat verder gevorderd ben met Linux.
Dus in feite heb ik altijd een vangnet.