Heb je hen geantwoord: "Ik heb het in OpenOffice.org gemaakt. Ik kan Word pas kopen nadat ik dankzij dit CV meer geld ben gaan verdienen." ?
Maar even serieus. Zij gebruiken dus blijkbaar software die Word-documenten geautomatiseerd verwerkt, een macro die naar hoofdstukken zoekt ofzo? Moet je CV dan ook aan bepaalde eisen qua indeling voldoen? Is dit werkelijk de enige mogelijkheid die ze bieden?
En dan nog, als ze een daar beetje servicegericht zijn, dan openen zij het even in hun Word, slaan het opnieuw op en er zouden geen problemen meer moeten zijn.
Wel iets waar je mee op moet passen bij het opslaan als Word, is welke Word je precies kiest. De versie "97/2000/XP .doc" is de meest gangbare waar vrijwel iedereen mee overweg kan.