Hoi Igadjet,
Goed initiatief. Ik ben zelf met de Amsterdam-Dakar rally (2006), ja ja met een oude opel Corsa in Afrika geweest. Ik heb Ubuntu's cd daar uitgedeeld. De jongere generatie valt voor Windows. Zie je ook terug in de internet cafe's. Allemaal illi? Wie weet. Ze werken daar op sommige plaatsen nog met Windows 98. Verder was het internet gedoe zeer traag. Wel heb ik geprobeerd Ubuntu uit te leggen en te laten zien wat Ubuntu inhield. ( op zijn Frans )
Dit even terzijde. Misschien moet je meer ubuntero's hierbij betrekken. Ik stel me voor, een dagje knutselen met een paar mensen en dan Ubuntu er opzetten moet kunnen dacht ik. En wie weet hebben de Ubuntero's wel hardware liggen.
Ik vind het overigens wel een goed idee, die pc's leveren aan Afrika.
Maar kijk uit, handelen kunnen die makkers erg goed.
Mocht je hulp nodig hebben dan moeten we maar eens wat afspreken in 2008.
En wat nog beter is, die pc's zelf afleveren in Afrika en daar alles aan het werk zetten. En wie weet worden Ubuntero's wel Ubuntu hero's.
Ik hoor het wel, verder nog allemaal een gezond en een TEVREDEN 2008

=
grtz Basnass