Ik zal het nog eens samenvatten wat op dit moment de status is want ik heb van dit topic een zooitje gemaakt.
- Amarok geinstalleerd. Ik werk met Gnome desktop. Ik heb alles geinstalleerd via pakkettenbeheer, dus dat ging vanzelf.
- Mp3 speler is een Creative Zen Touch van 20 GB
- De nodige codecs geinstalleerd.
- Wanneer ik via configuratie in Amarok de mp3 speler installeer via Creative Nomad Juxebox dan ziet hij wat er op de speler staat, Ik kan zelfs deleten (maar toevoegen lukt niet).
Het display op mijn mp3 speler zegt dat er verbinding is. Ook de status van mijn batterij laat hij zien.
-Wanneer ik configureer via MTP media device dan ziet hij niets.
- Mijn voorkeur gaat uit naar de MTP device omdat op het forum overal wordt gezgd deze te gebruiken. Of dat moet weet ik niet maar de Nomad juxebox is volgens mij iets anders dan de Zen Touch, vandaar.
- Als ik mijn usb kabel aansluit op het systeem dan wordt er niets herkent. Wel start er een mediaspeler (totem geloof ik) op vanzelf, maar die laat niets zien van mijn MP3 speler, wel de mp3s van mijn HDD. Dus elke keer als ik mijn mp3 speler aansluit op mijn pc dan start totem op.
- Er is een Gnome programma die mijn MP3 speler wel herkent en de liedjes kan afspelen, maar deze software is niet echt handig als mp3 manager. Mijn voorkeur gaat uit naar Amarok. Op de Wiki page kom ik niet verder.
Als iemand ideeen heeft graag, ik blijf zoeken en proberen.
gr,
Stef