Wat mij het beste is bijgebleven was dat madammeke dat ijverig de hele namiddag alle uitleg van de Ubuntero's noteerde
met potlood en noteblok 
Wat mij het beste is bijgebleven: die ene heel enthousiaste gebruiker die Ubuntu installeerde op zijn laptopje.. alles werkte perfect.. hij stak een USB stickje in en hij sprong uit zijn stoel met een vreugdekreet omdat het werkte.. dan zijn USB fotocamera.. hij werd helemaal gek dat het allemaal vanzelf werkte

Het was fijn. Alleen een beetje jammer van de presentatie van mij

de NVidia laptop van Gunirus wou niet meewerken en de laptop van Piet werkte heel anders (helemaal niet op voorbereid)... daarbij kwam nog eens dat de Impress presentatie was "verschoven" om de een of andere reden en dat de dia's na een tijdje bleven hangen voor een tiental seconden na het klikken.
Maar ach ja, al bij al was het een geslaagde namiddag/avond.
De presentatie van Bart in de vroege namiddag was trouwens echt prachtig gedaan. Zeer mooi gedaan, Bart. In simpele taal werd alles uitgelegd en het was zeer goed voorbereid.
Binnenkort zal er een verslag van de party zijn

inclusief een video-interview met Bart
