Na een gesprek met Mark Van den Borre van Ubuntu-be blijken we nood te hebben aan multifunctionele flyers ...
De flyers moeten zo ontworpen worden dat er een vast gedeelte opstaat met het logo en de naam Ubuntu, een link naar de website van ubuntu-be is ook vereist. Meer info mag laat je fantasie maar op hol slaan. Er moet ook een groot wit (of lichte kleur) vlak aanwezig zijn waarop info kan geschreven/gedrukt worden. Hierdoor kunnen we bijvoorbeeld op een beurs al reclame maken voor een Gutsy Install Party of een Open-source meeting die wat later op het jaar zal plaatsvinden. Als je het Ubuntu logo gebruikt, gebruik dan liefst de officiele versie (niet verplicht):
https://wiki.ubuntu.com/Artwork/OfficialIk post hieronder even een voorbeeld van wat ik precies bedoel:
http://users.telenet.be/stamboom.broeckx/test3.jpgDit is slechts een voorbeeld. Ikzelf heb geen kaas gegeten van ontwerpen en heb ook met afmetingen of formaat geen rekening gehouden maar de hobbyisten onder de forumleden zullen mij zeker kunnen overtreffen.
Plaats hier ook een downloadlink, verdedig je ontwerp. Waarom dat formaat, die kleuren, die afmetingen, ...
waarom moeten wij jouw ontwerp gebruiken?
De winnaar mag rekenen op eeuwige roem binnen de Belgische Ubuntu gemeenschap

Forumleden mogen ook hun zegje doen over de inzendingen en met hun stem zal rekening gehouden worden maar ubuntu-be beslist uiteindelijk zelf welk ontwerp het haalt. Uiteraard is de vereiste licentie GPL.