Inderdaad een video die het kijken waard is. Ik zag ergens nog Caldera Linux voorbijkomen, heb dat ooit gedraaid.
Ik ben geen KDE-gebruiker maar heb altijd wel de ontwikkeling ervan gevolgd, ik heb de laatste Plasma in een virtuele machine staan.
Ik herinner me nog, pak 'm beet 25 jaar geleden, dat je met de muis grafisch door het bestandssysteem kon navigeren. Door telkens submappen te openen, kon je je hele bureaublad met die menu's vullen, was een komisch gezicht! Schermen waren toen wel een stuk kleiner natuurlijk.
Meer goed, het is een prachtige verzameling software die ze bij elkaar hebben getypt. Ik gebruik digikam vaak, kdenlive soms, net zoals Krita.
Mijn puntje van kritiek was altijd: KDE is zo barok, in de zin van overdadig. Ik ben meer van het simpele, dus XFCE voor mij. Maar ieder zijn of haar heug en dus is het goed dat je kunt kiezen welke omgeving je wilt gebruiken. Verder niets dan lof voor het KDE-team, chapeau!