Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Vertraging bij het klikken op de startknop  (gelezen 621 keer)

Offline wiert

  • Lid
Vertraging bij het klikken op de startknop
« Gepost op: 2007/12/24, 09:49:56 »
Wanneer ik het startmenu open (door op het Ubunto-logo te lkikken), dan duurt het tot soms wel 8 seconden voordat het menu daadwerkelijk opent. Dit is echter alleen de eerste keer na inloggen als gebruiker. Daarna reageert het menu wel direct.

Geen overkomelijk probleemp dus, wel irritant en raar. Iemand een idee wat dit zou kunnen veroorzaken?

P.S. Dit is mogelijk begonnen nadat ik eens heb geprobeerd om het kleine Ubuntulogo van het startmenu te vervangen door een wat breder logo (zie http://forum.ubuntu-nl.org/topic/6509/1). Dit is mij niet gelukt, en heb alles weer hersteld zols het was.

Offline Kiwinote

  • Lid
    • Launchpad
Vertraging bij het klikken op de startknop
« Reactie #1 Gepost op: 2007/12/24, 20:52:45 »
Het is op eigen risico, maar ik kwam laatst http://lifehacker.com/software/linux-tip/speed-up-gnome-menu-269934.php tegen, waarin wordt uitgelegd hoe je de menu kan versnellen.