Ik neem aan dat de Lorem ipsum nog vervangen wordt door iets leesbaars, ook voor de simpele ziel zoals ik? En welk lettertype had je daar in gedachte?
Alleen............wat is chiro oskaarke lauwe??
Wanneer is de testfase voorbij? I.v.m nog niet werkende links, ben wel benieuwd naar het totaal plaatje.
Werkt niet goed met Firefox onder Ubuntu, het linker menu loopt door de achtergrondafbeelding heen, de body lijkt niet goed uitgelijnd met de achtergrondafbeelding en de footer staat niet onderaan maar een stuk onder de body/menu.
Wat bedoel je met de rest? Het ziet er zo uit:http://api.browsershots.org/png/original/67/67a6bd4a5f80330b78217b2d6f09550e.pngZiet er dus erg scheef uit.(Foto gemaakt met Browsershots.org, nog maar een half uurtje te bekijken en dat dialoogje van FF moet je maar ff wegdenken )Verder vind ik die headerimg best wel groot t.o.v. de rest van de site.Ook dat webklik.nl is niet erg handig, als je een serieuze website wil maken kun je dat beter doen met echte (gratis) hosting, en niet met zo'n 'leendomein'/jenaam.