Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: smsjes sturen via Android op Ubuntu?  (gelezen 538 keer)

warezi

  • Gast
smsjes sturen via Android op Ubuntu?
« Gepost op: 2014/05/13, 21:03:09 »
Goedenavond, bestaat er software waarmee je een sms kan sturen via je android telefoon op ubuntu?

Groetjes...

Re: smsjes sturen via Android op Ubuntu?
« Reactie #1 Gepost op: 2014/05/13, 21:55:20 »
Deze bijv.: http://www.webupd8.org/2011/02/android-app-to-send-and-receive-sms.html of deze: https://sites.google.com/site/desktopsmsforandroid/en

Noot: ik heb zelf geen Androide-spul dus ik heb dit zelf niet getest; ik heb dit simpelweg gevonden middels een simpele DuckDuckGo-zoekopdracht.

Re: smsjes sturen via Android op Ubuntu?
« Reactie #2 Gepost op: 2014/05/14, 16:11:59 »
Het simpelste om te doen is: installeer Airdroid vanuit de playstore op je smartphone, en na installatie kan je met elkaar syncen (over WiFi b.v.) Airdroid op je computer (een webpage) en Airdroid op je smartphone.

Je kan ook syncen via je mobiel data maar check eerst je bundel hoeveel gratis data je meekrijgt.

Ook op die manier is het supereenvoudig om foto's/filmpjes/ muziek etc te syncen met je Ubuntu - smartphone. (Altijd handig dus)
Gubuntu 17.04 wegens verdwijnen Unity binnenkort