Ik had eens gezocht of het misschien mogelijk was om mijn lcd (imon lcd) scherm de naam en titel etc te laten scrollen tijdens het afspelen van muziek. Ik heb op dit moment mijn naam erin staan dus hij werkt wel. In het bestand van LCDproc kun je wel wat opties instellen maar is erg beperkt (een klok en wat tekst = mijn naam).
Na wat snuffelen kwam ik op een plug-in voor Rhythmbox tegen. Ik moest in de map .gnome2 een map aanmaken met rhythmbox en dan plugin. Daar dan de plugin zetten. Maar als ik hem probeer aan te vinken, dan krijg ik een foutmelding dat hij niet in te schakelen valt.
Heeft iemand verstand van deze plugin code ? Wellicht staat er iets fout in !
De url is:
http://locoudev.0fees.net/Ps: In Windows heb je software van Soundgraph en werkt het venster perfect (zelf een equalizer etc). Maar zoals bij veel hardware fabrikanten bestaat er alleen maar in hun wereld Windows, en wordt er geen rekening gehouden met Linux. Toch moet het toch mogelijk zijn om iets dergelijks in Linux aan de praat te krijgen toch ?
Oja het is een Antec fusion 430.
Alvast bedankt.