Sorry, Pjotr, zoals wanda al schreef zoekt nomko geen ruzie en geeft hij enkel een feit weer.
En nomko hoeft zich niet te excuseren. (Alhoewel dat laatste: str*** er iets te veel aan is.)
Termen als "wil het gewoon niet snappen of begrijpen" en "gewoon doorzeuren" is geen feit weergeven, maar een beledigende kwalificatie van mijn goedbedoelde hulppoging. Oftewel ruziezoeken.
Pjotr, hier gaat/ging het niet over en dat weet jij ook best wel!
Waar het over ging is dat Microsoft om de haverklap de protocollen wijzigd voor MSN waardoor aMsn, Pidgin, Kopet, Emesene, overige chat programma's niet meer volledig functioneren (webcam ondersteuning). Dat het bij Femke werkt, leuk voor haar. Maar het grootste gros heeft er wel problemen mee en de grote massa telt zwaarder dan Femke alleen.
En het is gewoon een feit dat dit soort MSN problemen niks te maken heeft met drivers of hardware. Genoeg voorbeelden te vinden hier van gebruikers die zeggen dat de cam wel werkt met Cheese, maar niet met aMsn.
En over dat ruzie zoeken, ja daar ben jij druk mee bezig. Omdat jij ook niet wilt begrijpen (of snappen) dat het niks met de drivers of hardware heeft te maken maar met het MSN protocol die telkens gewijzigd wordt. En omdat dit ook meerdere malen herhaald is/werd op deze forum!!
En hier laat ik het bij!