Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Kde 4.2  (gelezen 481 keer)

herman1703

  • Gast
Kde 4.2
« Gepost op: 2009/03/23, 13:33:03 »
Hallo Allemaal,
Ik ben een tijdje afwezig geweest op dit forum wegens tijdsgebrek maar ben nu terug.
Hier een paar vraagjes:
Ik heb kubuntu 8.10 geinstalleerd en daarna ge-upgrade naar kde 4.2
Nu heb ik 2 vervelende problemen:
1 - ik kan maar 2 desktoppen configureren, als ik in Bureaubladen instellen er bv. 4 selecteer, blijven er maar 2 staan.
2 - Als ik een programma open zet hij het venster steeds in de linker bovenhoek, ik heb dat liever in het midden en heb al geprobeerd met systeeminstellingen, venstergedrag, geavanceerd, plaatsing gecentreerd te zetten maar hij blijft de vensters in de linkerbovenhoek zetten.
Ik gebruik wel de Emerald Theme Manager, kan het daar aan liggen? En weet iemand een oplossing hiervoor? En Indien niet, hoe kan ik terug naar standaard instellingen van kde en weg van emerald?

Thanks,