Nieuws:

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Linux alternatief voor ActiveX.  (gelezen 1644 keer)

Linux alternatief voor ActiveX.
« Gepost op: 2008/03/10, 14:16:12 »
Soms, als ik op een filmje klik, blijk ik ActiveX te missen. Althans daar vraagt dat filmje om. Ik krijg dan de volgende twee vensters gepresenteerd, een langwerpige en een vierkante op elkaar. Het langwerpige bevat de tekst:

Fout in Video ActiveX Object.
Uw browser kan deze video niet afspelen. Klik op OK om de ontbrekende Video ActiveX Object te downloaden en te installeren.

Het vierkante venster bevat de tekst:
U hebt gekozen om het volgende bestand te openen:
setup.exe
Dit is een: BIN file
van: http://viewmpgdevice.com
Wilt u dit bestand opslaan?

Mijn browser is Firefox, mijn OS is Ubuntu 7.10. Het betreft hier natuurlijk weer Windows spul, maar daar mag Ubuntu inmiddels geen moeite meer mee hebben. Hoe krijg ik dat filmpje aan het afspelen?

Offline siegi

  • Lid
Linux alternatief voor ActiveX.
« Reactie #1 Gepost op: 2008/03/10, 14:34:26 »
http://forum.ubuntu-nl.org/message/218534#p218534
active x bestaat niet voor linux, waarom negeer je gewoon pjotr zijn antwoord en je er een nieuw topic over?

EDIT: ik probeerde juist met firefox 3 naar die site te gaan deze hield mij tegen met de melding suspected attack site.
Bij verder zoeken naar deze website kwam ik dit tegen http://bharath-m-narayan.blogspot.com/2008/03/zlob-trojan-distributing-sites.html .

Dus blijf gewoon weg van die website hij installeert een trojan, dat is ook de reden waarom er gebruik word gemaakt van active X

moderatoredit: draadje gesloten, twee dezelfde draadjes openen is not done, net als active X aanraden