Jij bedankt dat je ernaar gekeken hebt!
Op dit moment draait de PC zoals het hoort. Heb een paar keer een reboot gedaan om te testen. Alles gaat goed.
Een oude BIOS terugzetten zal de oplossing niet zijn. Toen ik in december de problemen had, ben ik eens gaan zoeken of er soms een BIOS update was voor dit moederbord. Bleken er 13 te zijn, ik schaam me diep dat ik nooit naar bios updates gekeken heb. Maar een ouder BIOS is al 'getest' dus.
Wat kernel betreft, zijn er met testen diverse kernels gebruikt omdat ik ssd's en hdd's gebruikt heb om te testen die reeds een OS hadden wat al een tijdje op de plank lag, dus diverse kernel versies.
Maar zoals gezegd, hij lijkt het nu met Xubuntu 24.04 goed te doen.
Voorlopig gaan we kijken hoe ie het blijft doen.
Als rebooten toch weer een probleem wordt, probeer ik inderdaad het vorige bios. Aan de andere kant, wanneer moet je eigenlijk rebooten?
Wanneer ik het doe is het puur luiïgheid ipv uitloggen en inloggen. Bij een herstart hoef ik niet in te loggen dan doet ie het zelf.
