Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: OpenElec generic/generic oss  (gelezen 1090 keer)

OpenElec generic/generic oss
« Gepost op: 2013/03/12, 12:59:24 »
Ik wil proberen om van mijn oude pctje een media speler te maken en kwam OPENElec tegen dat vaak werd aangeraden omdat het vrij snel is en xbmc gebruikt.

Ik krijg het alleen niet voor elkaar om te booten vanaf een usb. Ik krijg een aantal meldingen van een illegal instruction en dan: error in mount_flash mount_common LABEL=OPENELEC

Ik zie dat de autorun ontbreekt. Is dit het probleem? Weet iemand hoe dat autorun bestand er uit hoort te zien? Ik heb zowel de generic als generic oss geprobeerd.