Zal ook nog eens een duit in het zakje proberen te doen ..
Wubi is leuk, als je Ubuntu een keer op een laagdrempelige manier uit wilt proberen, het is niet meer als dat. Wil je serieus met Ubuntu aan de slag dan zul je of een dualboot moeten installeren, of de overstap in zijn geheel maken en Windows vaarwel zeggen

En dat Canonical niet meer naar de gemeenschap luistert, dat vindt ik zelf niet eens zo heel gek meer. Ga er maar eens eraan staan, met een gemeenschap die flink groeit, en dus over ó zo veel mensen beschikt die zo allemaal hun wensen hebben en die ook aandragen ..
En tegenwoordig is het helaas zo, dat als je een probleem hebt hoe klein en onbenullig het ook is, je maar eerst voor het gemak eens op internet gaat rond vragen, zonder überhaupt het zelf eerst geprobeerd hebt om het op te lossen, en mocht je je antwoord niet krijgen, dan typ je het gewoon in hoofdletters en misschien met wat gemopper erbij ..