Ik dacht dat Rythmbox ipod classic ondersteuning had, en dat het zeker mogelijk moet zijn je niet "beschermde" nummers van de computer naar die ipod toe te synchroniseren.
Voor wat je gekochte nummers betreft, lig je er natuurlijk op. Ze zijn digitaal "beschermd", en kunnen nu enkel nog op je ipod agespeeld worden zolang die nog leeft. De itunes waarmee je de nummers hebt gekocht, heeft de geest gegeven. Spijtig dat het juist diegenen zijn die eerlijk muziek willen kopen via download, in de zak worden gezet. Jammer, anderszijds, dat de consument ingaat op die toestanden en zich in de zak laat zetten.
Mocht je nog de originele itunes hebben gehad, dan was een mogelijkheid om je gekochte muziek te "bevrijden" het uitschrijven naar CD geweest. Daarna kon je dan de muziek terug hercoderen naar een muziekformaat dat steeds werkt.