Nieuws:

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Compiz Fusion / beeldscherm saven  (gelezen 818 keer)

Offline Rishca

  • Lid
Compiz Fusion / beeldscherm saven
« Gepost op: 2010/02/15, 22:06:32 »
Hoi ik heb een probleempje in ubuntu 9.10

Elke keer als ik mijn pc opnieuw aanzet zijn de instellingen voor mijn beeldscherm verloren (dan reset ik mn beeldscherm vanuit het menu OP mijn beeldscherm) enig idee hoe je dit kan saven?

Verder een probleempje in ubuntu zelf met Compiz.  Elke keer als ik mn pc opnieuw opstart moet ik "compiz --replace &" invoeren in terminal om mn eigen instellingen te activeren..  is er een manier om dit compiz zelf te laten doen als ik mn pc steeds opnieuw aanzet/herstart?

bij voorbaat dank voor een eventuele oplossing voor 1 of beide probleempjes!

mvg

Rishca

Re: Compiz Fusion / beeldscherm saven
« Reactie #1 Gepost op: 2010/02/15, 23:14:14 »
Voor het eerste, heb je de juiste driver geïnstalleerd? Kijk onder Systeem>Beheer>Hardwaredrivers Is de driver voor de grafische kaart geactiveerd?

Voor het tweede

Ga eerst naar Systeem>Voorkeuren>Uiterlijk> klik op het tabblad Visuele effecten>klik op het derde rondje  Als je grafische kaart niet goed is ingesteld krijg je een mededeling dat deze keuze niet gaat
Heb je ook al de compiz configuratie manager geinstalleerd?

In der Beschränkung zeigt sich der Meister.