Hey,
ik heb enkele vraagjes.
1) Ik gebruik compiz Fusion en Avant Window Navigator. Nu hoorde ik dat dat soms nogal es problemen gaf, maar ik had er nooit last van. Tot enkele dagen terug, sinds toen kreeg ik elke keer bij het opstarted de melding dat Compiz Fusion niet ge-composited is? Beide compiz en awn starten nu niet. Hoe verhelp ik dit, zodat beide normaal starten? Ik weet nieteens wat compisiteren inhoud, laat staan waar ik dit kan doen.
2) Firefox geeft nogal problemen als ik scroll op een pagina waar een foto (van groot formaat) ofzo te zien is. Het scrollen gaat dan ontzettend stotterig, maar het is weer goed zodra de foto buiten beeld is. Waar ligt dit aan, en hoe is dit eventueel te verhelpen, eventueel met een plugin of instelling in Firefox?
3) De welbekende vraag over flashfilmpjes: Op youtube zijn de filmpjes niet te bekijken omdat ze met 2 fps afspelen, zo lijkt het wel. Geluid loopt prima, maar de filmpjes, ook op andere sites, zijn echt niet te volgen. Ligt dit aan een driver die ik moet installeren, of een bepaalde versie van flash, of is het eventueel op te lossen met een andere browser? Ik heb trouwens een ATI Radeon 9800Pro (geen aparte drivers geinstalleerd), mocht dat er iets toe doen.
Alvast bedankt!
Gr. Sven