Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: [opgelost] muziek branden  (gelezen 741 keer)

[opgelost] muziek branden
« Gepost op: 2009/10/24, 21:17:28 »
Ik heb mp3   en  wma bestanden die ik op een cd wil branden. Moet ik daarvoor een van beide omzetten naar een ander formaat? Ze moeten door mijn normale cd-speler af te spelen, dus niet op de computer.
« Laatst bewerkt op: 2009/10/24, 21:37:20 door gijsbertha »

Re: muziek branden
« Reactie #1 Gepost op: 2009/10/24, 21:19:06 »
Sommige cd-spelers kunnen mp3/wma-bestanden afspelen, maar je kunt het beste gewoon de bestanden omzetten naar cd-audio. Zowat elk brandprogramma doet dat voor je. Probeer Brasero eens ;)

Re: muziek branden
« Reactie #2 Gepost op: 2009/10/24, 21:21:38 »
Gewone cd bestanden voor in een gewone cd speler zijn cdda bestanden.Gewoon voor de optie audio cd branden kiezen in bv. brasero
Kubuntu 20.04

Re: muziek branden
« Reactie #3 Gepost op: 2009/10/24, 21:37:02 »
Gewone cd bestanden voor in een gewone cd speler zijn cdda bestanden.Gewoon voor de optie audio cd branden kiezen in bv. brasero
Allebei hartelijk dank, ik ga het proberen!