Hallo!
Ik heb hetzelfde probleem en krijg in Totem de volgende foutmelding:
"Kon de locatie niet openen; Mogelijk heeft u geen rechten om het bestand te openen."
Of er een bug in zit zoals Wanda zegt zou heel goed kunnen. Dat verklaart waarom andere filmpjes op andere websites het ook niet in Totem doen (dan krijg ik dezelfde foutmelding). Nog niet zo lang geleden had ik dit probleem namelijk ook nog niet. Totem kon toen alle internetfilms zonder enig probleem vertonen.
Is de oorzaak van het probleem dat die nieuwe plugins van de BBC en Youtube nog niet zo lang geleden in Totem zijn geïntegreerd?
Ik heb overigens Ubuntu 8.10 en Totem 2.24.3.
Ik hoop dat hier snel een oplossing voor komt!
Overigens heb ik al een paar jaar Ubuntu. Eerst nog een jaar samen met Windows xp waarna ik helemaal ben overgestapt op Ubuntu. Ik vind Ubuntu echt awesome!

Groetjes, Jim
NB. Overigens doet die speciale url van Youtube het ook niet in VLC. Ik kreeg deze foutmelding:
"Uw invoer kon niet geopend worden:
VLC kon de MRL '
http://www.youtube.com/get_video?video_id=w5UNsljXi0o&t=vjVQa1PpcFNkhO4gWDla2LaNYoO2_P-5ufJBMt5snGw%25253D' niet openen. Controlleer het logboek voor details.
Uw invoer kon niet geopend worden:
VLC kon de MRL '
http://www.youtube.com/get_video?video_id=w5UNsljXi0o&t=vjVQa1PpcFNkhO4gWDla2LaNYoO2_P-5ufJBMt5snGw%25253D' niet openen. Controlleer het logboek voor details."
De gewone urls werken prima in VLC.