Nieuws:

Ubuntu-NL weer online!

Na een periode van technische problemen en een overbelaste server zijn we eindelijk weer bereikbaar.
Samen met Hobbynet, onze sponsor en hostingpartner, hebben we een oplossing gevonden zodat alles weer soepel draait.

Bedankt voor jullie geduld en begrip. We hopen nu weer verder te gaan waar we gebleven waren.

Het team van Ubuntu-NL

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
Heb je de activerings-mail niet ontvangen?

Auteur Topic: Let's Encrypt  (gelezen 854 keer)

Let's Encrypt
« Gepost op: 2018/12/28, 19:48:42 »
Op mijn server heb ik een website gemaakt en deze heb ik voorzien van een Let's Encrypt met de volgende commando's:

$ apt-get update
$ apt-get install software-properties-common
$ add-apt-repository universe
$ add-apt-repository ppa:certbot/certbot
$ apt-get update
$ apt-get install python-certbot-apache
$ certbot --apache -m mijn@e-mailadres.nl -d mijn.website.nl

Daarna heb ik verschillende aanpassingen gedaan, waarbij ik (grote) fouten gemaakt heb. Daar leer ik van, dus dat is helemaal niet erg. Dus moet ik helemaal opnieuw beginnen, want herstel was niet mogelijk door commando's terug te draaien. Ik begin dus met een schone lei.
Maar als ik 20 keer op een dag het laatste commando herhaal, begint certbot te "kermen" dat ik nu maar een weekje moet wachten voordat ik opnieuw deze aanvraag kan doen.

Maar is het wel de bedoeling dat ik bovenstaande parameters gebruik voor de "heruitgifte" van een bestaand certificaat? Zo niet, hoe moet ik dat dan wel doen?

Vriendelijke groet,
Guido
« Laatst bewerkt op: 2018/12/28, 19:59:30 door guidovanharten »

nahjo

  • Gast
Re: Let's Encrypt
« Reactie #1 Gepost op: 2018/12/29, 11:48:46 »
Hoi Guido,

volgens de manpage is er het subcommando renew voor her-uitgifte.
Probeer dat eens.

gr. Johan