Teams > Vertalingen

Vertaling "Aan de slag met Ubuntu 12.04" nu te verkrijgen

(1/2) > >>

Parbo:
De Nederlandse vertaling van de uitgebreide beginnershandleiding "Aan de slag met Ubuntu 12.04" is nu te downloaden van http://ubuntu-manual.org/. Binnenkort zal de schermversie ook te verkrijgen zijn via het Ubuntu Softwarecentrum. Om de gedrukte versie te verkrijgen, klik op http://ubuntu-manual.org/ op "Buy the book!" (Het plaatje hebben wij helaas nog niet vertaald). Voor dit boek betaal je alleen de druk- en verzendkosten.
Omdat het een groot document is heeft het vertaalteam besloten alleen de vertalingen voor de LTS-versies uit te brengen.

markba:
Bedankt voor jullie inspanning, het ziet er puik uit!


--- Citaat van: Parbo op 2013/01/26, 16:29:26 ---Binnenkort zal de schermversie ook te verkrijgen zijn via het Ubuntu Softwarecentrum

--- Einde van citaat ---
Zou dit in deze draad gemeld kunnen worden als het zover is? Dan kan ik vanaf dat moment deze standaard op Ubuntu-installaties van De Vrije PC installeren.


--- Citaat van: Parbo op 2013/01/26, 16:29:26 ---Omdat het een groot document is heeft het vertaalteam besloten alleen de vertalingen voor de LTS-versies uit te brengen.

--- Einde van citaat ---
Voor mij is dit helemaal goed omdat ik project-installaties standaardiseer op 12.04. Dit is dan ook de echte meerwaarde van een LTS, dat er dus meer van dit soort documentatie-materiaal voor handen is.

Parbo:
Ik heb de aanvraag om de handleiding in USC op te nemen al een week of 2 geleden ingediend. Het is nu afwachten. Ik zal het melden als ik er bericht over krijg. De nieuwste Engelse versie (PDF), 12.10, is wel al via USC te krijgen.
Fijn om te horen dat het vertaalwerk gewaardeerd wordt  :laugh:

jvecht:
Wat een prachtig boek! Ik heb hem gedownload en de eerste 10 pagina's gelezen. Ja, prima! Die pdf gaat overal met me mee. Via Ubuntu One en op mijn mini-tablet.

Dank jullie wel, vertaal-team! Ik weet hoe verschrikkelijk veel werk het is. Open source, de toekomst is hier!

met vriendelijke groeten,

Just Vecht

Cumulus007:

--- Citaat van: jvecht op 2013/01/27, 11:06:37 ---Wat een prachtig boek! Ik heb hem gedownload en de eerste 10 pagina's gelezen. Ja, prima! Die pdf gaat overal met me mee. Via Ubuntu One en op mijn mini-tablet.

Dank jullie wel, vertaal-team! Ik weet hoe verschrikkelijk veel werk het is. Open source, de toekomst is hier!

met vriendelijke groeten,

Just Vecht

--- Einde van citaat ---
Nu ja, vrijwilligerswerk als dit heeft weinig met open source te maken.

Navigatie

[0] Berichtenindex

[#] Volgende pagina

Naar de volledige versie